Image Alt

Miesto konania

BRATISLAVA

Kino Lumière 14. - 19. 10. 2020

Dlhoročným domovom Filmového festivalu inakosti je bratislavské Kino Lumière na Špitálskej 4. Je to raj pre milovníkov filmu, rovnako priateľské miesto, kde stretnete podnetných ľudí. Kino má viacero kinosál, takže počas FFi môžete sledovať divácke hity vo veľkej sále alebo snímky pre fajnšmekrov v menších sálach. Príjemná vstupná sála a kaviareň sú zároveň miestom stretnutí a rozhovorov.

KOŠICE

Kino Úsmev 14. - 19. 10. 2020

Košické Kino Úsmev na Kasárenskom námestí 1 je tým cool miestom, ktorá spája milovníkov umenia a prepája viacero komunít. Cítia sa tam dobre aj LGBTI ľudia. Kino Úsmev hostí Filmový festival inakosti už viacero rokov. Zázemie tam našlo aj viacero ďalších queer podujatí. Je to priestor s priateľskou atmosférou, pestrou komunitou a krásnym interiérom.

ONLINE

Kino Doma 20. - 25. 10. 2020

Obmedzené kapacity kín počas pandémie sa budeme snažiť vynahradiť online premietaniami na portáli kino-doma.sk. Každý deň vás budú čakať doma v obývačke dva filmy s LGBTI tematikou. Súčasťou programu budú aj sprievodné podujatia: online diskusie a prezentácie.