Image Alt

Cinepass

Cinepass KINO LUMIERE
 1. je permanentka, ktorá umožňuje na základe rezervácie voľný vstup na predstavenia FFi premietané v Kine Lumière (podmienkou je online rezervácia miesta na vami vybrané predstavenie/predstavenia).
 2. Umožňuje rezerváciu predstavení online okamžite po zakúpení cinepassu a zverejnení programu.
  – Rezervácia garantuje, že v sále je pre vás rezervované miesto – musíte však prísť do kinosály najneskôr 5 minút pred začiatkom premietania.
  – Rezerváciu je možné vykonať najneskôr 10 minút pred začiatkom predstavenia.
  Môžete mať naraz rezervovaných 5 predstavení (akonáhle sa jedno z vašich rezervovaných predstavení začne, môžete si spraviť rezerváciu na ďalšie predstavenie).
 3. Vzhľadom na pretrvávajúcu pandémiu ochorenia COVID-19, obmedzenú kapacitu kinosál a našu snahu eliminovať stretnutia väčšieho počtu ľudí vo foyer,  sme sa rozhodli tento rok neumožniť na cinepass vstup do kinosály bez rezervácie.  Dovoľujeme si vás požiadať, aby ste si rezervácie spravili online a do kina prišli až na základe platnej rezervácie.
 4. Cinepass je neprenosný (je viazaný na meno, osobu).
 5. Cinepass KINO LUMIERE platí len v Kine Lumière.
 6. S kartičkou Cinepass sa nezastavujete pri pokladni, idete priamo do kinosály.
CINEPASS ONLINE

Je permanentka, ktorá umožňuje voľný vstup na online predstavenia FFi realizované na kino-doma.sk.

CINEPASS KINO LUMIERE + ONLINE

Je permanentka, ktorá na základe rezervácie umožňuje voľný vstup na predstavenia v Kine Lumiere a zároveň umožňuje voľný vstup na online predstavenia FFi realizované na kino-doma.sk.

AKO KÚPIŤ CINEPASS?

Prevedieme Vás celým procesom, trvá to pár minút!

 1. Navštívte stránku cinepass.sk a kliknite na ikonu Filmový festival inakosti.
 2. Ak máte v systéme MyCinepass vytvorené konto z minulého roku, alebo z iného festivalu kliknite v menu na položku PRIHLÁSIŤ A REZERVOVAŤ.
  Ak si prihlasovacie údaje nepamätáte, využite funkciu pre obnovu strateného hesla.
  Ak konto v systéme nemáte, tak v menu aplikácie kliknite na REGISTRÁCIA (následne vyplňte požadované údaje) – týmto krokom sa zaregistrujete, založíte si konto v tomto rezervačnom systéme.
 3. Prihláste sa.
 4. V menu kliknite na KÚPIŤ CINEPASS (vyberte si vami preferovaný typ cinepassu), ak máte k dispozícii zľavový kupón, zadajte jeho číslo) a postupujte podľa inštrukcií v aplikácii.
 5. Počas platby máte možnosť aktivovať si cinepass (plastovú kartičku) ktorú ste používali na festivale minulý rok. Ak túto kartičku už nevlastníte, dajte si vytvoriť nový cinepass.
 6. Počkajte, kým zverejníme program a spravte si rezervácie na vami preferované predstavenia.
 7. Ak ste požiadali o vydanie nového cinepassu, zastavte sa po 13.10.2020 vo večerných hodinách v pokladni Kina Lumiere, vydajú vám novú kartičku.