Image Alt

Cinepass

Cinepass FFi 2023
BRATISLAVA

Cinepass FFi 2023: 15 €
Cinepass FFi 2023 s ISIC, ITIC, EURO>26: 12 €
Predaj online na cinepass.sk/ffi od 5. 10. 2023.
Predaj na mieste: v dňoch 22. – 28. 11. 2023 v kinách:
• SNG x Kino Lumiere (Rajská 1, BA)
• Kino Mladosť (Hviezdoslavovo nám. 17, BA)
• FTF VŠMU (Svoradova 2, BA)

vždy 30 min. pred začiatkom prvej projekcie až do začiatku poslednej projekcie daného dňa. Cinepassy nebude možné zakúpiť v kinách Film Europe a Nostalgia Nivy.

Výmena online zakúpených cinepassov (virtuálnych kariet) bude možná vo všetkých festivalových kinách vždy 30 min. pre začiatkom prvej projekcie až do začiatku poslednej projekcie daného dňa.

Čo je cinepass?

CINEPASS je permanentka, ktorá umožňuje voľný vstup na predstavenia FFi premietané v Bratislave.
Umožňuje rezerváciu predstavení online okamžite po zverejnení programu.
• Rezervácia garantuje, že v sále je pre vás rezervované miesto – musíte však prísť do kinosály najneskôr 5 minút pred začiatkom premietania.
• Rezerváciu je možné vykonať najneskôr 10 minút pred začiatkom predstavenia.
• Môžete mať naraz rezervovaných 5 predstavení (akonáhle sa jedno z vašich rezervovaných predstavení začne, môžete si spraviť rezerváciu na ďalšie predstavenie).

Cinepass je neprenosný (je viazaný na meno, osobu).

Cinepass má podobu plastovej kartičky, ktorú si viete prenášať z roka na rok, každý rok je však potrebné si ho aktivovať zaplatením poplatku za cinepass daného ročníka festivalu.

Cinepass nie je možné používať v podobe odfoteného kódu v telefóne.

S kartičkou cinepass sa nezastavujete pri pokladni, idete priamo do kinosály.

AKO SI VIEM KÚPIŤ CINEPASS ONLINE?

Prevedieme Vás celým procesom, trvá to pár minút!

Navštívte stránku https://ffi.cinepass.sk/sk/price-list/

• Ak máte v systéme MyCinepass vytvorené konto z minulého roku, alebo z iného festivalu prihláste sa. Ak si prihlasovacie údaje nepamätáte, využite funkciu pre obnovu strateného hesla.
• Ak konto v systéme nemáte, kliknite na tlačítko REGISTROVAŤ a  vyplňte požadované údaje – týmto krokom sa zaregistrujete, založíte si konto v tomto rezervačnom systéme. Následne môžete pristúpiť ku kúpe CINEPASSU.

Kliknite na KÚPIŤ CINEPASS a vyberte si preferovaný typ cinepassu. Ďalej postupujte podľa inštrukcií na obrazovke. Na vašu emailovú adresu príde potvrdzovací email z adresy noreply@cinepass.sk – potvrdenie o nákupe/aktivácii cinepassu.

• Ak ste navštívili festival v minulosti, v procese nákupu máte možnosť aktivovať cinepass (plastovú kartičku), ktorú ste používali na festivale minulý rok. Ak túto kartičku už nevlastníte, dajte si vytvoriť novú kartičku cinepassu.
• Ak ste na festivale v minulosti neboli/neaktivovali ste si kartičku cinepassu z minulého ročníka, v potvrdzovacom emaile bude uvedený aj jedinečný PIN kód, ktorý si dobre uschovajte. Počas festivalu sa zastavte v niektorej z festivalových pokladní, kde vám na základe vášho jedinečného PIN kódu vystavíme vašu kartičku cinepassu. Následne už so cinepassom chodíte priamo do kinosál.
Výmena virtuálnych kariet za cinepass bude možná vo všetkých festivalových kinách počas otváracích hodín festivalových pokladní.

Akonáhle zverejníme program, stačí sa prihlásiť do vášho konta na cinepasse a môžete si robiť rezervácie na vami preferované predstavenia.

NECHCEM SI KÚPIŤ CINEPASS ONLINE, CHCEM SI HO KÚPIŤ NA MIESTE, AKO NA TO?

Cinepass si môžete kúpiť aj na mieste konania festivalu, v dňoch 22. – 28. 11. 2023 v pokladniach nasledujúcich festivalových kin:
• SNG x Kino Lumiere (Rajská 1, BA)
• Kino Mladosť (Hviezdoslavovo nám. 17, BA)
• FTF VŠMU (Svoradova 2, BA)

vždy 30 min. pred začiatkom prvej projekcie až do začiatku poslednej projekcie daného dňa. Cinepassy nie je možné zakúpiť v kinách Film Europe a Nostalgia Nivy.