V programe online časti festivalu budú 3 diskusie, ktoré môžete sledovať v pohodlí domova. Nájdete ich vždy na facebooku Inakosti.

Sprievodné podujatia: 3 online diskusie

V programe online časti festivalu budú 3 diskusie, ktoré môžete sledovať v pohodlí domova. Nájdete ich vždy na facebooku Inakosti.

V utorok 20. 10. budú témou Dúhové rodiny. Ako vyzerá ich každodenný život a v čom sú vôbec dúhové rodiny iné od ostatných? Ako vnímajú svoje rodiny deti, ktoré v nich vyrastajú? Ako ich vníma okolie? Budete sa môcť spýtať hocijaké otázky priamo cez komentáre na livestreame.

V piatok 23. 10. môžete sledovať online prezentáciu Lotosových kvetov, ktoré sú prvým a zatiaľ jediným oficiálnym športovým klubom na slovenskej LGBTI scéne. Začali s volejbalom ešte v roku 2011, no v súčasnosti hrajú pravidelne už aj florbal, beh a bedminton. Ich športovci a športovkyne sa zúčastnili viacerých súťaží či turnajov doma aj v zahraničí.

Nedeľa 25. 10. bude patriť zákulisí Filmového festivalu inakosti. Čo všetko obnášajú prípravy takéhoto podujatia? A kto stojí za festivalom? Vďaka neformálnej diskusii z Tepláreň Café budete môcť spoznať festival aj z druhej strany.

Bližšie informácie v sekcii Sprievodné podujatia.