Image Alt

Sprievodné podujatia

ONLINE

DÚHOVÉ RODINY: VŠETKO ČO STE CHCELI VEDIEŤ A BÁLI STE SA OPÝTAŤ

Online diskusia | Organizátor: Dúhové rodiny | Termín: 20. 10. 2020, 18.00 - Neformálna diskusia s LGBTI rodičmi prinesie náhľad do života dúhových rodín na Slovensku. Ako vyzerajú rôzne formy dúhových rodín? Ako si založiť rodinu s deťmi – keď sme pár rovnakého pohlavia, keď som single...? Ako vyzerá každodenný život dúhových rodín a v čom sú vôbec dúhové rodiny iné od ostatných? Ako vnímajú svoje rodiny deti, ktoré v nich vyrastajú? Ako ich vníma okolie? Budete sa môcť spýtať hocijaké otázky priamo cez komentáre na livestreame. Zároveň vám predstavíme vznikajúce občianske združenie Dúhové rodiny a jeho prebiehajúce aj plánované aktivity.

ONLINE

Lotosové kvety: Prezentácia LGBTI športového klubu

Online diskusia | Organizátor: Športový klub Lotosové kvety, občianske združenie | Termín: 23. 10. 2020, 18.00 - Lotosové kvety sú prvým a zatiaľ jediným oficiálnym športovým klubom na slovenskej LGBTI scéne. Začali sme s volejbalom ešte v roku 2011, no v súčasnosti robíme pravidelne už aj florbal, beh a bedminton. Naši športovci a športovkyne sa zúčastňujú viacerých súťaží či turnajov doma aj v zahraničí. Na Filmovom festivale inakosti budeme mať online prezentáciu, kde predstavíme činnosť klubu, úspechy aj plány, a veľmi radi zodpovieme vaše otázky.

ONLINE

FFi – spoznajte zákulisie a tím festivalu

Online diskusia | Organizátor: Kvír film | Termín: 25. 10. 2020, 18.00 - Ako vyzerá zákulisie Filmového festivalu inakosti? Čo všetko obnášajú prípravy takéhoto podujatia? A kto stojí za festivalom? Vďaka neformálnej diskusii budete môcť spoznať festival aj z druhej strany. Dozviete sa viac o tom, ako a kto vyberá filmy a ktoré snímky prirástli festivalovému tímu najviac k srdcu. V diskusií zaznejú aj pikošky z minulosti a tiež plány do budúcnosti.