Ozveny FFi: Bohyňa šťastia

Z pôvodného programu FFi 2020 sa dostáva do online priestoru ďalší film: Bohyňa štastia (r. F. Ozpetek), ktorý bude uvedený na platforme Kino doma v nedeľu 22. 11. o 20.20.

Alessandro a Arturo sú spolu už viac ako pätnásť rokov a hoci vášeň v ich vzťahu vystriedala veľmi cenná náklonnosť, prežívajú krízu. Keď im však nečakane priateľka nechá na pár dní na starosti dve deti, môže to znamenať vítanú zmenu ich únavného životného stereotypu. Vyrieši ich krízu bláznivé gesto? Veď čo je láska, ak nie stav príjemnej šialenosti, no nie? Novinka renomovaného talianskeho režiséra Ferzana Ozpeteka (Neriadené strely).

Film bude premietaný vďaka spolupráci s Talianskym kultúrnym inštitútom v Bratislave, ktorý ho operatívne zaradil do prehliadky MittelCinemaFest (16. – 22. 11. 2020, Kino doma).

Film je zároveň prezentovaný pod hlavičkou Ozveny FFi a teda na predstavenie môžete využiť svoj FFi CINEPASS ONLINE. Ak ste si kúpili Cinepass, prídu vám bližšie informácie na mail. Ak ste si Cinepass nekupovali, jednorázový lístok si môžete zakúpiť na stránke Kina Lumiere.