Image Alt

Ako môžem využiť zľavový kupón na FFi?

Čo je cinepass?

CINEPASS je permanentka, ktorá umožňuje voľný vstup na predstavenia FFi premietané v Bratislave.
Umožňuje rezerváciu predstavení online okamžite po zverejnení programu.
• Rezervácia garantuje, že v sále je pre vás rezervované miesto – musíte však prísť do kinosály najneskôr 5 minút pred začiatkom premietania.
• Rezerváciu je možné vykonať najneskôr 10 minút pred začiatkom predstavenia.
• Môžete mať naraz rezervovaných 5 predstavení (akonáhle sa jedno z vašich rezervovaných predstavení začne, môžete si spraviť rezerváciu na ďalšie predstavenie).

Cinepass je neprenosný (je viazaný na meno, osobu).

Cinepass má podobu plastovej kartičky, ktorú si viete prenášať z roka na rok, každý rok je však potrebné si ho aktivovať zaplatením poplatku za cinepass daného ročníka festivalu.

Cinepass nie je možné používať v podobe odfoteného kódu v telefóne.

S kartičkou cinepass sa nezastavujete pri pokladni, idete priamo do kinosály.

AKO VYUŽIŤ ZĽAVOVÝ KUPÓN NA CINEPASS?

Prevedieme Vás celým procesom, trvá to pár minút!

Navštívte stránku https://ffi.cinepass.sk/sk/price-list/

• Ak máte v systéme MyCinepass vytvorené konto z minulého roku, alebo z iného festivalu prihláste sa. Ak si prihlasovacie údaje nepamätáte, využite funkciu pre obnovu strateného hesla.
• Ak konto v systéme nemáte, kliknite na tlačítko REGISTROVAŤ a  vyplňte požadované údaje – týmto krokom sa zaregistrujete, založíte si konto v tomto rezervačnom systéme. Následne môžete pristúpiť ku kúpe CINEPASSU s využitím zľavového kupónu.

Kliknite na KÚPIŤ CINEPASS a do políčka Kupón / voucher zadajte svoj zľavový kód a ďalej postupujte podľa inštrukcií na obrazovke. Na vašu emailovú adresu príde potvrdzovací email z adresy noreply@cinepass.sk – potvrdenie o nákupe/aktivácii cinepassu.

• Ak ste navštívili festival v minulosti, počas aktivácie vášho zľavového kupónu máte možnosť aktivovať cinepass (plastovú kartičku), ktorú ste používali na festivale minulý rok. Ak túto kartičku už nevlastníte, dajte si vytvoriť novú kartičku cinepassu.
• Ak ste na festivale v minulosti neboli/neaktivovali ste si kartičku cinepassu z minulého ročníka, v potvrdzovacom emaile bude uvedený aj jedinečný PIN kód, ktorý si dobre uschovajte. Počas festivalu sa zastavte v niektorej z festivalových pokladní, kde vám na základe vášho jedinečného PIN kódu vystavíme vašu kartičku cinepassu. Následne už so cinepassom chodíte priamo do kinosál.

Akonáhle zverejníme program, stačí sa prihlásiť do vášho konta na cinepasse a môžete si robiť rezervácie na vami preferované predstavenia.