Cinepass

Cinepass je parmanentka FFi, ktorá umožňuje:

 1. Voľný vstup na všetky festivalové predstavenia FFi premietané v Kine Lumière (do naplnenia kapacity kinosál).
 2. Rezerváciu predstavení online okamžite po zakúpení cinepassu a zverejnení programu. Rezervácia garantuje, že v sále je pre vás rezervované miesto (musíte však prísť do kinosály najneskôr 5 minút pred začiatkom premietania). Rezerváciu je možné vykonať najneskôr 1 hodinu pred začiatkom predstavenia. Môžete mať naraz rezervovaných až päť predstavení.
 3. Vstup do kinosály na cinepass je možný aj bez rezervácie – (prednosť majú vlastníci lístkov a rezervácií, vstup bez rezervácie možný 5 min. pred začiatkom projekcie až do naplnenia kapacity kinosály).
 4. Cinepass je neprenosný (je viazaný na meno, osobu).
 5. Cinepass platí len v Kine Lumière.
 6. S kartičkou Cinepass sa nezastavujete pri pokladni, idete priamo do kinosály.

Ako kúpiť cinepass?

Prevedieme Vás celým procesom, trvá to pár minút!

 1. Navštívte stránku www.cinepass.sk a kliknite na ikonu Filmový festival inakosti.
 2. Ak máte v systéme MyCinepass vytvorené konto z minulého roku, alebo z iného festivalu kliknite v menu na položku PRIHLÁSIŤ A REZERVOVAŤ.
  Ak si prihlasovacie údaje nepamätáte, využite funkciu pre obnovu strateného hesla.
     Ak konto v systéme nemáte, tak v menu aplikácie kliknite na REGISTRÁCIA (následne vyplňte požadované údaje) – týmto krokom sa zaregistrujete, založíte si konto v tomto rezervačnom systéme.
 3. Prihláste sa.
 4. V menu kliknite na KÚPIŤ CINEPASS (vyberte Cinepass FFi), ak máte k dispozícii zľavový kupón, zadajte jeho číslo) a postupujte podľa inštrukcií v aplikácii.
 5. Počas platby máte možnosť aktivovať si cinepass (plastovú kartičku) ktorú ste používali na festivale minulý rok. Ak túto kartičku už nevlastníte, dajte si vytvoriť nový cinepass.
 6. Počkajte, kým zverejníme program a spravte si rezervácie na vami preferované predstavenia.
 7. Ak ste požiadali o vydanie nového cinepassu, zastavte sa po 13.10.2019 vo večerných hodinách v pokladni Kina Lumiere, vydajú vám novú kartičku.