Servis pre médiá

Fotografická dokumentácia k jednotlivým filmom je k dispozícii na stiahnutie pri anotáciách jednotlivých filmov. Na rozbalenie súborov je potrebné heslo. Novinárom ho na požiadanie  poskytne PR manažérka (press@ffi.sk).

Logo FFi 2016

Plagát FFi 2016 na stiahnutie

Foto/dokumentácia k filmom


 

Tlačové správy

Filmový festival inakosti bude už deviatykrát

15.10.2015

Už deviaty ročník čaká Filmový festival inakosti, ktorý prináša filmy o živote gejov, lesieb, bisexuálov, transrodových a intersexuálnych ľudí. Filmová prehliadka bude od 21. do 25. októbra v dvoch bratislavských kinách – Kino Lumiѐre a Kino Film Europe.

Filmový festival inakosti plný filmových noviniek

18.10.2014

Viacerými titulmi, ktoré mali premiéru tento rok na festivaloch ako Berlinale či Sundance, sa popýši Filmový festival inakosti. Už ôsmy ročník prehliadky LGBTI kinematografie štartuje v stredu 22. 10. v Bratislave a potrvá do nedele 26. 10. Festivalové projekcie uvidia diváci a diváčky v dvoch kinosálach Kina Lumiѐre a v Kine Film Europe.

Filmový festival inakosti už po ôsmy raz

image_433

08.10.2014

Filmový festival inakosti odštartuje 22. októbra už svoj ôsmy ročník. Silné filmové príbehy o živote lesieb, gejov, bisexuálov a transrodových ľudí si môžu diváci pozrieť do 26. októbra v Bratislave v Kine LumiѐreKine Film Europe.

NEPREHLIADNITE

Súvisiace odkazy

Realizované s finančnou podporou Ministerstva kultúry Slovenskej republiky.

Realizované s finančnou podporou Ministerstva zahraničných vecí a európskych záležitostí SR v rámci dotačného programu Podpora a ochrana ľudských práv a slobôd LP/2016. Za obsah tohto dokumentu je výlučne zodpovedná Iniciatíva Inakosť.

Organizátor: Iniciatíva Inakosť

Donori: Ministerstvo zahraničných vecí SR, Ministerstvo kultúry SR

Všetci partneri

Odkazy